Klinika REM

Nasza technologia

BTL EMFACE - Urządzenie do nieinwazyjnego liftingu i modelowania twarzy

To pierwszy, nieinwazyjny zabieg, który jako jedyny działa na poprawę struktury skóry oraz mięśni twarzy wykorzystując zsynchronizowane fale radiowe (RF) i technologię HIFES®. Dzięki temu uzyskujemy kompleksowy efekt odmłodzenia i liftingu. Działanie na różne warstwy skóry prowadzi do stymulacji produkcji kolagenu i elastyny oraz wzmocnienie mięśni twarzy. EMFACE wygładza zmarszczki, poprawia owal twarzy, napięcie skóry oraz kontur linii żuchwy w naturalny, nieinwazyjny sposób. Skóra jest wyraźnie młodsza bez bólu i okresu rekonwalescencji. Zabieg ten jest zarówno alternatywą jak i uzupełnieniem dla wypełniaczy i toksyny botulinowej, a jego efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

TECHNOLOGIA

Starzenie się twarzy jest złożonym procesem wynikającym nie tylko ze zmian w strukturze skóry, ale także ze zmian objętości i gęstości struktur leżących pod nią, w tym systemu powięziowego, więzadeł twarzy i mięśni twarzy. EMFACE jest pierwszym urządzeniem w obszarze nieinwazyjnych zabiegów anti-aging, które wykorzystuje jednoczesne zastosowanie technologii zsynchronizowanej radiofrekwencji (RF) i HIFES® do jednoczesnej pracy na wielu warstwach skóry, aby osiągnąć kompleksowy efekt remodelingu.

Fale radiowe emitowane przez urządzenie EMFACE podgrzewają skórę właściwą, co powoduje stymulację produkcji kolagenu i elastyny. Zwiększenie ilości tych białek prowadzi do wygładzenia zmarszczek i poprawy jakości skóry. Technologia HIFES® powoduje selektywne kurczenie mięśni co prowadzi do zwiększenie ich objętości i napięcia, a w konsekwencji do ujędrnienia i uniesienia owalu twarzy. Zabieg ten wpływa pozytywnie na skórę, tkankę łączną i mięśnie, co przekłada się na poprawę tekstury skóry, redukcję zmarszczek i ogólny efekt liftingu.

Utrata ilości elastyny i kolagenu ma bezpośredni wpływ na pogorszenie jakości skóry oraz starzenie. EMFACE wykorzystuje unikalną technologię zsynchronizowanej RF która prowadzi do odbudowy i wytworzenia nowych włókien kolagenu i elastyny. W badaniach klinicznych wykazano wzrost ilości kolagenu o 27% oraz wzrost ilości elastyny nawet o 129% dwa do trzech miesięcy po serii 4 zabiegów. Dodatkowo, badania wykazały zmniejszenie zmarszczek o 36,8% i wygładzenie skóry o 25,3% trzy miesiące po serii zabiegów.

Technologia RF w widoczny sposób poprawia teksturę skóry jednak wraz z wiekiem tkanka twarzy staje się obwisła z powodu zmian w muskulaturze twarzy i rozluźnienia tkanki łącznej. Mięśnie twarzy ulegają atrofii i tracą napięcie w wyniku postępujących procesów starzenia. Dlatego, aby uzyskać efekt odmłodzenia, należy zadziałać także na struktury leżące pod skórą. Właśnie w tym celu w urządzeniu EMFACE zastosowano
technologię HIFES®.

Technologia HIFES® została zaprojektowana tak, aby dotrzeć do małych, delikatnych mięśni twarzy i zapoczątkować procesy, których efektem jest ich przebudowa. W badaniach wykazano zwiększone spoczynkowe napięcie mięśniowe które jest niezbędne do utrzymaniu uniesionego owalu i wyglądu całej twarzy. Gdy mięśnie są zbyt słabe, nie są w stanie utrzymać tkanki, co prowadzi np. do opadania brwi lub zwiotczenia policzków. Kiedy spoczynkowe napięcie mięśniowe jest zwiększone, mięśnie mają wystarczająco dużą siłę, aby utrzymać leżącą pod nimi tkankę na odpowiednim miejscu. W badaniach stwierdzono że EMFACE zwiększa napięcie mięśni o 30% co prowadzi do ogólnego efektu liftingu o 23,1%.

Oprócz skóry i mięśni EMFACE wpływa także na podskórną tkankę łączną. Struktura powięzi składa się z elastyny, kolagenu i tkanki łącznej a ich degradacja jest częścią procesu starzenia. Zastosowanie technologii RF pozytywnie wpływa na strukturę powięzi poprzez przebudowę kolagenu i elastyny. Zaobserwowano również pozytywną reakcję na bodźce mechaniczne wytwarzane przez technologię HIFES®. Połączenia ogrzewania (RF) jak i mechanicznego nacisku (HIFES®) na powięziowe struktury podtrzymujące prowadzi do remodelingu powięzi prowadząc do zwiększenia jej napięcia i
elastyczności.

 

PROCEDURA ZABIEGU

Zabieg trwa łącznie 20 minut. Procedura jest skrupulatnie zaplanowana, zaczynając od pierwszego etapu, gdzie stymulowane są mięśnie czoła, następnie zabieg obejmuje policzki. Każdy etap jest oddzielony pauzą, a cały proces powtarza się, zapewniając skuteczną i kompleksową stymulację mięśni twarzy. Podczas zabiegu dochodzi do 125 cykli stymulacji mięśni. Zabieg EMFACE jest przeprowadzany przez wykwalifikowanego kosmetologa który ściśle współpracuje z lekarzem.

JAKICH EFEKTÓW MOŻNESZ SPODZIEWAĆ SIĘ PO ZABIEGU?

 

BADANIA KLINICZNE WYKAZAŁY, ŻE TERAPIA SKŁADAJĄCA SIĘ Z 4 ZABIEGÓW TO:


ILE ZABIEGÓW JEST POTRZEBNYCH DO UZYSKANIA POŻĄDANEGO EFEKTU?

Optymalna seria zabiegów składa się z minimum 4 sesji (wykonywanych co 2-3 dni). Treningi brzucha i pośladków. Efekt jednego zabiegu można porównać do 6 tygodni ćwiczeń! Pierwsze rezultaty zauważalne są po 2-4 tygodniach od ostatniego treningu. To tak niewiele, aby w nieinwazyjny sposób podnieść, ujędrnić i wyszczuplić pośladki czy też wzmocnić mięśnie, zredukować nierówności i zwęzić talię.

JAKIE SĄ WSKAZANIA DO ZABIEGU?

JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU?

• Ciąża, karmienie piersią
• Choroby nowotworowe
• Choroby psychiczne
• Metalowe implanty w okolicy zabiegowej
• Miedziana wkładka domaciczna (przy treningu pośladków)
• Rozrusznik serca
• Niewydolność płuc
• Choroby serca

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG?

Urządzenie do nieinwazyjnego Liftingu i modelowania pośladków oraz brzucha

Urządzenie do nieinwazyjnego liftingu i modelowania pośladków oraz brzucha. W trakcie jednego zabiegu energia wywołuje ponad 20 tysięcy niezwykle intensywnych supramaksymalnych skurczów mięśni. Tkanka mięśniowa musi przystosować się do tak ekstremalnego treningu, dlatego wytwarza nowe włókna mięśniowe, zwiększa gęstość i objętość mięśni. To powoduje, że mięśnie są większe, lepiej napięte i bardziej widoczne.

TECHNOLOGIA

Urządzenie to wykorzystuje zaawansowaną technologię elektromagnetyczną o wysokiej częstotliwości. Energia ta jest skuteczna w rozbudowie mięśni, ponieważ potrafi wywołać i utrzymać przez wiele sekund supermaksymalne skurcze („ćwiczy” mięśnie ze znacznie większą mocą i częstotliwością niż jest to możliwe podczas jakiegokolwiek treningu!) W czasie jednego zabiegu wywoływanych jest około 20 tysięcy niezwykle intensywnych skurczów. Tkanka mięśniowa musi przystosować się do tak ekstremalnego treningu. Dlatego wytwarza nowe włókna mięśniowe, zwiększa gęstość i objętość mięśni, to powoduje, że mięśnie są większe, lepiej napięte i bardziej widoczne. Ponieważ w trakcie zabiegu mięśnie wykonują ponad maksymalne skurcze, mózg otrzymuje informację, że potrzebna będzie energia i to w ekstremalnych dawkach. Dlatego organizm uwalnia potężną ilość energii z najbliżej położonych komórek tłuszczowych. Efekt kaskadowy uruchamia intensywną lipolizę. I tak dochodzi do spalenia tkanki tłuszczowej znajdującej się w sąsiedztwie kurczących się mięśni.

PROCEDURA ZABIEGU

Zabieg trwa 30 min na jedną partię i jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny, w trakcie działania systemem odczuwamy skurcze brzucha lub pośladków.

JAKICH EFEKTÓW MOŻNESZ SPODZIEWAĆ SIĘ PO ZABIEGU?

Skuteczność i bezpieczeństwo zostały przetestowane za pomocą renomowanych metod naukowych (rezonans magnetyczny, tomograf komputerowy, USG i histologicznie) w 13 niezależnych badaniach wieloośrodkowych w USA.

BADANIA KLINICZNE WYKAZAŁY, ŻE TERAPIA SKŁADAJĄCA SIĘ Z 4 ZABIEGÓW TO:

• Wzrost masy mięśniowej średnio +16%.
• Zmniejszenie o 11% pociążowego rozstępu mięśni prostych brzucha.
• Zadowolenie pacjentów w badaniach klinicznych +96%.
• Wzrost pewności siebie u pacjentów trenujących pośladki +79%. Pacjenci opisywali, że ich pośladki są uniesione, jędrne i wyraźnie wzmocnione.

ILE ZABIEGÓW JEST POTRZEBNYCH DO UZYSKANIA POŻĄDANEGO EFEKTU?

Optymalna seria zabiegów składa się z minimum 4 sesji (wykonywanych co 2-3 dni). Treningi brzucha i pośladków. Efekt jednego zabiegu można porównać do 6 tygodni ćwiczeń! Pierwsze rezultaty zauważalne są po 2-4 tygodniach od ostatniego treningu. To tak niewiele, aby w nieinwazyjny sposób podnieść, ujędrnić i wyszczuplić pośladki czy też wzmocnić mięśnie, zredukować nierówności i zwęzić talię.

JAKIE SĄ WSKAZANIA DO ZABIEGU?

BRZUCH

• Wiotka i luźna skóra na brzuchu z osłabionymi mięśniami
• Nadmiar tłuszczu w talii i na brzuchu
• Rozstęp mięśni prostych i osłabienie mięśni brzucha po porodzie
• Nieregularna powierzchnia brzucha po liposukcji
• Osłabione mięśnie brzucha, które utrudniają skuteczne treningi
• Wsparcie treningów rzeźbiących

POŚLADKI

• Płaskie, nieumięśnione pośladki
• Wiotczejące i opadające pośladki
• Nadmiar tłuszczu na pośladkach
• Nieregularna powierzchnia pośladków po liposukcji
• Osłabienie i kurczenie mięśni pośladkowych, związane z wiekiem
• Nierównomierna budowa partii mięśniowych składających się na pośladki Przygotowanie i wsparcie treningów modelujących kształt pośladków

JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU?

• Ciąża, karmienie piersią
• Choroby nowotworowe
• Choroby psychiczne
• Metalowe implanty w okolicy zabiegowej
• Miedziana wkładka domaciczna (przy treningu pośladków)
• Rozrusznik serca
• Niewydolność płuc
• Choroby serca

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG?

• Osobom, które pracują nad swoją sylwetką za pomocą ćwiczeń i diety, ale nie są do końca zadowolone z efektów
• Trenerom fitness lub osobom uprawiającym sporty wytrzymałościowe i zależy im na jeszcze lepszych wynikach
• Osobom, które nie są sportowcami, ale chcą bezinwazyjnie i szybko: wyrzeźbić brzuch, wymodelować pośladki
• Osobom, które mają problem z rozpoczęciem efektywnych ćwiczeń fizycznych ze względu na osłabione mięśnie. Potrzebują wsparcia na start!
• Osobom, które straciły z wiekiem dawną muskulaturę i jędrność ciała
• Osobom, które są po porodzie i chcą szybko wrócić do atrakcyjnej sylwetki, np. ujędrnić brzuch i pozbyć się rozstępu mięśni prostych
• Osobom, które są po liposukcji lub lipolizie, ale kontur pośladków czy kształt brzucha wymaga wzmocnienia mięśni

Urządzenie do nieinwazyjnego liftingu i modelowania pośladków oraz brzucha.
W trakcie jednego zabiegu energia wywołuje ponad 20 tysięcy niezwykle intensywnych supramaksymalnych skurczów mięśni. Tkanka mięśniowa musi przystosować się do tak ekstremalnego treningu, dlatego wytwarza nowe włókna mięśniowe, zwiększa gęstość i objętość mięśni. To powoduje, że mięśnie są większe, lepiej napięte i bardziej widoczne. To idealny zabieg dla osób marzących o szczupłej i wysportowanej sylwetce!

System do modelowania sylwetki

Przełomowy system do modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej, redukcji celulitu, poprawy sprężystości i napięcia skóry oraz ogólnego odmładzania twarzy. Jedyne urządzenie pozwalające na jednoczesne stosowanie fal ultradźwiękowych i kontrolowanego nagrzewania tkanki, co zapewnia jednolite pobudzenie cząsteczek. Wykorzystuje rewolucyjną technologię RID (ROZPOZNANIE – IZOLACJA – DEAKTYWACJA) do redukcji obwodu oraz zmiany kształtu problematycznych obszarów ciała.

Przełomowy system do modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej, redukcji celulitu, poprawy sprężystości i napięcia skóry oraz ogólnego odmładzania twarzy.
Jest to jedyne urządzenie na rynku pozwalające na jednoczesne stosowanie fal ultradźwiękowych i kontrolowanego nagrzewania tkanki, co zapewnia jednolite pobudzenie cząsteczek. Wykorzystuje rewolucyjną technologię RID (ROZPOZNANIE – IZOLACJA – DEAKTYWACJA) do redukcji obwodu oraz zmiany kształtu problematycznych obszarów ciała. Zabiegi urządzeniem można wykonywać cały rok na wszystkich fototypach skóry oraz na wszystkich partiach twarzy i ciała.

TECHNOLOGIA

To przełomowy system odmładzania twarzy, bez użycia skalpela. Zabieg doceniany na całym świecie, zwycięzca prestiżowych konkursów między innymi PRIX DE BEAUTE COSMOPOLITAN, LONDON MYFACE MAYBODY AWARD oraz INSPIRACJE ROKU. To wyjątkowy, rewolucyjny zabieg medycyny estetycznej, pozwalający na odmładzanie twarzy, szyi i dekoltu, usuwanie zmarszczek oraz widoczną poprawę kondycji i jakości skóry.

DZIAŁANIE URZĄDZENIA OPIERA SIĘ NA ZASTOSOWANIU DWÓCH ZAAWANSOWANYCH TECHNOLOGII:

• Zsynchronizowanej emisji energii  oraz wyjątkowego systemu kontroli przepływu energii. Ta nowa technologia sprawia, że zabieg jest niezwykle skuteczny, daje szybkie i długotrwałe efekty, widoczne już po pierwszym wykonaniu.
• Technologii, która remodeluje kolagen i radykalnie poprawia gęstość skóry dzięki procesowi neokolagenezy.

PROCEDURA ZABIEGU

Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny, w trakcie działania systemem odczuwamy delikatne przyjemne ciepło. Twarz, szyja, dekolt w trakcie zabiegu dzielone są na segmenty i każda okolica jest dokładnie opracowywana aplikatorem emitującym dualną energię w głębsze warstwy skóry.

JAKICH EFEKTÓW MOŻNA OCZEKIWAĆ PO ZABIEGU?

• Ogólny modeling owalu twarzy (wyraźny efekt liftingu i napięcia skóry)
• Poprawa jędrności i sprężystości skóry
• Spłycenie drobnych zmarszczek
• Redukcja głębszych zmarszczek
• Wyraźny efekt liftingu okolicy ust, oczu, czoła, szyi oraz podbródka
• Poprawa jędrności i napięcia skóry dekoltu
• Zmniejszenie „worków” pod oczami
• Redukcja „chomików” i tzw. „drugiej bródki”
• Ujędrnienie skóry i zwiększona produkcja kolagenu i elastyny

ILE ZABIEGÓW JEST POTRZEBNYCH DO UZYSKANIA POŻĄDANEGO EFEKTU?

Ilość zabiegów uzależniona jest od stanu skóry oraz oczekiwań Klienta. Zalecana jest seria 4 – 6 zabiegów w odstępach 7-10 dniowych. Pełen efekt zabiegów widoczny jest po około miesiącu od zakończenia kuracji.

JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU?

• Ciąża i okres karmienia piersią
• Rozrusznik serca
• Choroby nerek i wątroby nie wyleczone
• Zaburzenia sercowo naczyniowe, zakrzepica
• Choroba nowotworów

Wielofunkcyjny system laserowy

Wielofunkcyjny system laserowy, który wykorzystuje dwie technologie laserowe z uzupełniającymi się długościami fal. To prawdziwy kombajn wielozadaniowy do laserowego leczenia skóry i ciała, wiodącego producenta na świecie. Posiadamy najnowszą wersję tego urządzenia dostępną na rynku.

Terapia pozwalająca uzyskać spektakularne efekty, które widoczne są nawet po jednym zabiegu!
Jest to nieinwazyjna terapia, która działa zarówno na wewnętrzne, jak i zewnętrzne warstwy skóry. W krótkim czasie pozwala na poprawę jędrności skóry, spłycenie zmarszczek czy wypełnienie bruzd wargowo-nosowych. Występują w niej cztery innowacyjne procedury tworzące skuteczną terapię pozwalającą walczyć z upływającym czasem.

Laserowy lifting twarzy

TECHNOLOGIA

Laser z technologią działa na skórę dokładniej niż inne technologie laserowe. Energia jest wysoce pochłaniana w wodzie – głównym docelowym chromoforze w odmładzaniu skóry – i dzięki temu może działać na skórę z wysoką precyzją i niewielkim uszkodzeniem cieplnym. Pozwala to ograniczyć do minimum niepożądane efekty, takie jak: zmiana koloru skóry, utrzymujący się rumień, jak również wydłużony czas rekonwalescencji. Laser można ustawić w pozycji „zimny” i „gorący” oraz w pozycji ablacyjnej i nieablacyjnej. Pełne dostosowanie do potrzeb pacjenta pozwala na precyzyjne osiągnięcie pożądanych wyników.

Laser doskonale uzupełnia działanie ablacyjne dzięki zdolności do głębokiej penetracji do skóry można łatwo osiągnąć efekty termiczne bez uszkadzania powierzchni skóry. Jednorodna absorpcja w skórze i niska absorpcja w melaninie gwarantują bezpieczeństwo stosowania we wszystkich rodzajach / fototypach skóry. W porównaniu z konwencjonalnymi technologiami impulsy naszych laserów powodują natychmiastowy wzrost temperatury, który ograniczony jest jedynie do docelowych struktur.

PROCEDURA ZABIEGU

Laserowy Endolifting Twarzy zaczynamy od procedury dedykowanej do naświetlania wewnętrznej strony naszych policzków i warg (błony śluzowej). Jest to jeden z bardziej efektywnych zabiegów z wykorzystaniem światła lasera, którego absorbowanie rozpoczyna się w wodzie zawartej w tkance, przez co energia strzału zaczyna się już na powierzchni skóry. Jednak, dzięki wilgotnej błonie śluzowej, nie uszkadza tkanki, jest całkowicie bezbolesna, koncentrując się na maksymalnym pobudzeniu kolagenu, poprzez zaistnienie milisekundowego szoku termicznego (67st.C) wywołanego światłem lasera na całej grubości skóry.

Drugim krokiem jest procedura polegająca na potrójnym wyładowaniu energii z różną siłą, przez co wytwarza mikrouszkodzenia termiczne na różnych głębokościach w skórze. Stosowana przy użyciu specjalistycznego skanera, po zabiegu tworzy niewidzialną, regularną strukturę mikrouszkodzeń sięgającą skóry właściwej. Powstałe podrażnienia mocno unaczyniają stymulowane części ciała, tworząc przebudowę kolagenu i efekt liftingu skóry. Tak bezpieczna i precyzyjna procedura jest możliwa do wykonania, tylko dzięki wspomnianej już precyzji lasera.

Kolejna, trzecia procedura to remodeling skóry. Jest to najdłuższa procedura w całym Endoliftingu Twarzy i wymagająca największej termicznej precyzji, ale dobrze zrobiona posiada znamiona działu rzeczy niemożliwych. Wykorzystuje super długie impulsy dzięki czemu zostaje osiągnięty całkowity efekt stymulacji cieplnej – permanentnej. Terapeutyczne ciepło 42 stopi Celsjusza oddziałuje na skórę właściwą bez narażania naskórka na niepotrzebne urazy termiczne. Jako odrębna procedura zyskuje miano – najbardziej efektywnej i efektownej w historii laseroterapii.

Czwartym, standardowym w Endoliftingu Twarzy, ale nieostatnim krokiem w naszej klinice, jest zabieg, który powoduje odmłodzenie skóry, poprawia jej gęstość i jędrność, redukuje wszelakie blizny, zmarszczki, uszkodzenia posłoneczne, powiększone pory i przebarwienia oraz ujednolica koloryt. Skóra staje się odświeżona, napięta i odzyskuje utracony blask. To nieporównywalnie bardziej precyzyjna i bezpieczniejsza metoda usuwania wierzchniej warstwy skóry aniżeli zabiegi mechaniczne (np. mikrodermabrazja) lub chemiczne (np. kwasy). Laser wytwarza od kilkudziesięciu do kilkuset maleńkich kolumn uszkodzeń, które są otoczone zdrową skorą nie poddaną działaniu lasera. Powoduje to, iż skóra regeneruje się bardzo szybko, stymulując produkcje kolagenu i elastyny. To najbardziej widoczna procedura ze wszystkich dotychczasowych, których głównym zadaniem było pobudzenie głębszych struktur skóry. Zaczerwienia naszą skórę podczas zabiegu, a w następnych dniach dochodzi do jej złuszczenia. To bardzo spektakularna przemiana.

Wszystkie prezentowane procedury, które z powodzeniem występują osobno, odpowiednio wykonane podczas jednego zabiegu. Już po kilku dniach dają wizualny efekt – zdrowej i pięknej skory. Jednak te najbardziej pożądane owoce, trwałej odbudowy i naszego odmłodzenia będą towarzyszyły przez następne 12 miesięcy. Dziś zapoczątkowany proces będzie dozował naszą przemianę, aby ostatecznie zatryumfować po całkowitej przebudowie naszej skóry – warstwa po warstwie. Nasze dotychczasowe doświadczenie okulistyczne zaowocowało piątą procedurą, dotyczącą pomijanej okolicy ze względu na bezpieczeństwo pacjenta i skomplikowaną procedurę przygotowawczą. Mowa tu o powiekach i okolicach oczu. Bez odpowiedniego zabezpieczenia rogówki, niemożliwa do wykonania.

JAKICH EFEKTÓW MOŻNA OCZEKIWAĆ PO ZABIEGU?

Efekty zabiegu są spektakularne i widoczne już po pierwszym zabiegu! Zabieg wskazany jest dla osób, które chcą pozbyć się bruzd nosowo-wargowych, zniwelować zmarszczki, zmniejszyć wiotkość skóry lub pozbyć się uciążliwych niedoskonałości.

JAKIE SĄ WSKAZANIA DO ZABIEGU?

• Bruzdy i zmarszczki, także te wymagające wypełnienia
• Brak jędrności i elastyczności
• Wiotka, cienka skóra
• Opadające policzki
• Zła tekstura naskórka, w tym rozszerzone pory i blizny potrądzikowe

JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU?

• Przerwana ciągłość skóry (zakażenie, stan zapalny)
• Aktywna opryszczka
• Skłonność do bliznowców
• Ciąża
• Karmienie piersią
• Leki światłouczulające (tetracykliny, retinoidy)
• Choroby skóry (łuszczyca – aktywna faza, atopowe zapalenie skóry, grzybica)
• Padaczka
• Świeża opalenizna
• Przebyte lub obecne stany nowotworowe, a przede wszystkim nowotwór skóry
• Antybiotykoterapia przebyta w czasie krótszym niż 1 miesiąc

Nieablacyjny lifting powiek

TECHNOLOGIA

Zabieg wykonywany jest w oparciu o nieablacyjną procedurę lasera erbowo-yagowego w trybie smooth, z ochroną gałek ocznych specjalnymi soczewkami – nakładkami. W wyniku działania wiązki lasera dochodzi do skrócenia włókien kolagenowych. W kolejnym etapie skóra powiek ulega przebudowie, następuje remodeling kolagenu, poprawa napięcia, pogrubienie i wyraźne zmniejszenie wiotkości i nadmiaru skóry oraz wygładzenie drobnych zmarszczek. Po zabiegu może wystąpić krótkotrwały – 1-2 dniowy niewielki obrzęk i zaczerwienienie. Zalecane jest unikanie ekspozycji na UV oraz stosowanie ochrony przeciwsłonecznej SPF 50+. Zabieg nie uszkadza warstwy naskórka, nie wiąże się z żadnymi nacięciami, jest zupełnie bezkrwawy i nie pozostawia blizn. Pacjent sam może zdecydować o ostatecznym efekcie zabiegu.

PROCEDURA ZABIEGU

Zabieg nie wymaga wielkich nakładów czasu. Przygotowanie do zabiegu zajmuje około pół godziny, gdyż tyle musimy odczekać po nałożeniu kremu znieczulającego na skórę. Dopiero po tym czasie zaczyna on działać i można przystąpić do laseroterapii. Sam zabieg zajmuje natomiast od 30 do 45 minut.

JAKICH EFEKTÓW MOŻNA OCZEKIWAĆ PO ZABIEGU?

Pierwsze efekty zaobserwujemy już po upływie jednego tygodnia, z kolei w kolejnych dniach dostrzeżemy już efekt optymalny. W kolejnych 4-5 miesiącach dojdzie do całkowitego przebudowania skóry w obrębie powiek. Efekty, jakie udaje się dzięki nim osiągnąć mogą utrzymywać się latami, sprawiając, że skóra wygląda zdecydowanie młodziej i promienniej.

ILE ZABIEGÓW JEST POTRZEBNYCH DO UZYSKANIA POŻĄDANEGO EFEKTU?

Dla uzyskania optymalnego efektu nie wystarczy jeden zabieg. W zależności od stanu skóry pacjenta, jak również poziomu zaawansowania problemu, z jakim chce on sobie poradzić z wykorzystaniem lasera specjalista zaleca wykonanie o 1 do 4 zabiegów w serii. Przy czym jeden jest rzadkością i wykonuje się go raczej u osób młodszych. Pomiędzy kolejnymi zabiegami skóra musi mieć czas na regenerację, w związku z czym przeprowadza się je w 6-tygodniowych odstępach czasu.

JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU?

• Lecznie z powodu schorzeń onkologicznych
• Ciąża lub okres karmienia piersią
• Skłonność do tworzenia się bliznowców
• Problemy z krzepliwością krwi
• Występowanie aktywnych stanów zapalnych
• Leczenie retinoidami (należy odczekać pół roku)
• Antybiotykoterapia (należy odczekać 2 tygodnie)
• Leczenie ziołami lub lekami o działaniu światłouczulającym (należy odczekać 2 tygodnie)

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG?

Zastosowanie tego zabiegu jest wyjątkowo polecane w sytuacjach, gdy pacjentowi zależy na: poprawie napięcia skóry, podniesieniu opadającej powieki górnej, dokonaniu redukcji zmarszczek w obrębie powiek górnych oraz dolnych, czy wygładzeniu skóry w okolicach oczu i na powiekach. Ten nowoczesny zabieg sprawia, że każdy z tych efektów można osiągnąć bez konieczności kładzenia się na stole operacyjnym.

Leczenie chrapania

TECHNOLOGIA

Procedura laserowa wykorzystuje energię generowaną przez laser o parametrach ustawionych na delikatne oddziaływanie na powierzchnię błon śluzowych jamy ustnej i gardła, czego efektem jest zmniejszenie występowanie bezdechów oraz amplitudy chrapania.

ILE ZABIEGÓW JEST POTRZEBNYCH DO UZYSKANIA POŻĄDANEGO EFEKTU?

Dla osiągnięcia pełnego efektu leczniczego zalecane jest poddanie się pełnej serii laseroterapii – są to trzy zabiegi laserowe.

Zabieg polega na naświetleniu energią lasera części jamy ustnej bezpośrednio odpowiedzialnych za wibracje powodujące chrapanie i bezdech nocny – podniebienie miękkie, języczek, łuki podniebienno-językowe, migdałki, oraz podstawa i boki języka.

JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU?

• Schorzenia gardła
• Schorzenia strun głosowych
• Aktywne zapalenie gardła

Pogromca tatuaży i Przebarwień

Urządzenie łączy w sobie to, co najlepsze: moc impulsów pikosekundowych z wysoką energią impulsów nanosekundowych - umożliwia przeprowadzenie szeregu zabiegów z dziedziny dermatologii, chirurgii oraz medycyny estetycznej. Moc tego urządzenia jest tak duża, że nie tylko radzi sobie ze zmianami barwnikowymi skóry, ale skutecznie wywabia tatuaże, niezależnie od zastosowanego pigmentu.

Usuwanie tatuaży

TECHNOLOGIA

Ultrawydajny system laserowy, technologia Dopasowanego Impulsu Laserowego zapewniające perfekcyjną jednolitość wiązki laserowej, dwukanałowy układ kontroli energii i 14 trybów pracy. System laserowy trzeciej generacji to najbardziej zaawansowany system laserowy na świecie. Laser uderza z nieosiąganą dotąd mocą fali fotoakustycznej. Emituje wysoką moc w bardzo krótkim impulsie. Doprowadza do gigantycznej eksplozji, mierzonej w piko-, nano-, mili- oraz mikrosekundach. W ten sposób skutecznie usuwa wszystkie barwy tatuaży (radzi sobie nawet z najtrudniejszymi pigmentami) i jest równie skuteczny w leczeniu opornych przebarwień. Do tego łączy on dwie technologie dla skutecznego usuwania nawet najgłębiej położonych tatuaży, o skomplikowanym składzie chemicznym i dużych ilościach barwnika.

Technologie to bardzo istotna cecha tego niezwykłego lasera. Ich działanie składa się z dwóch etapów. Etap 1 czyli tryb lasera frakcyjno-ablacyjnego, który tworzy w skórze niewidoczne gołym okiem mikro-otwory. Niczym mikroskopijne tunele będą one odprowadzać gaz i parę wodną uwalniane podczas właściwego zabiegu usuwania pigmentów. Dzięki temu nie dojdzie do tzw. efektu mrożenia – bez tuneli zbierający się na skutek działania lasera gaz blokowałby działanie impulsów drugiego etapu.

Daje silny efekt fal fotoakustycznych. Sekwencja impulsów kumuluje energię tam, gdzie znajdują się barwniki i rozbija je na mniejsze cząsteczki. Uzyskane chromofory są tak małe, że organizm, poprzez układ limfatyczny i białe krwinki usuwa je szybko i w sposób całkowicie naturalny. Podobny proces usuwania obcych chromoforów odbywa się naturalnie, bez użycia lasera, ale jest on bardzo powolny. To właśnie dlatego tatuaże bledną z czasem. Zabiegi laserowe mocno przyspieszają ten proces – pozwalając pozbyć się niechcianego wzoru (czy makijażu) już po kilku krótkich sesjach. Skuteczność zabiegu jest większa w przypadku ciemnych barwników, ponieważ lepiej absorbują one światło laserowe. Innowacja lasera i impulsu polega na tym, że skumulowana jest potężną energię i w krótkich nanosekundowych sekwencjach (kumulacja jeszcze krótszych impulsów pikosekundowych) działają również doskonale na jaśniejsze pigmenty – zielone, niebieskie, żółte ¬- bez uszkodzenia otaczających je tkanek, mimo podobnej barwy melaniny w skórze i hemoglobiny we krwi. Po każdym zabiegu niechciany tatuaż (lub makijaż permanentny) jest coraz jaśniejszy.!

JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU?

• Świeża opalenizna
• Skłonność do bliznowców
• Przyjmowanie leków i ziół światłouczulających
• Aktywne infekcje skórne w leczonym obszarze
• Nowotwory skóry

Usuwanie przebarwień

Usuwanie przebarwień za pomocą lasera  polega na stopniowym złuszczeniu przebarwienia za pomocą zjawiska fototermolizy.

Zjawisko fototermolizy polega na tym, że melanina skumulowana w miejscu przebarwienia ulega podgrzaniu i pod wpływem temperatury krzepnie. Wiązka światła powoduje w miejscu przebarwienia głęboki ablacyjny peeling, ponieważ woda w skórze w miejscu przebarwienia odparowuje pod wpływem ciepła lasera. Część tkanki przebarwienia złuszcza się i jest od razu usuwana głowicą frakcjonującą lasera, aby uniknąć dyskomfortu i przyspieszyć gojenie. Po zabiegu przebarwienie może przejściowo stać się ciemniejsze i stopniowo zanikać, w miarę jak skoagulowana melanina ulega wchłonięciu. Zabieg laserowego usuwania przebarwień jest znacznie bezpieczniejszy i bardziej komfortowy niż peelingi chemiczne, ponieważ laser precyzyjnie oddziałuje wyłącznie w miejscach skupienia melaniny, nie naruszając zdrowej skóry dookoła. Ponadto, w trybie używanym do usuwania przebarwień wiązka lasera oddziałuje jedynie na naskórek, nie wnikając w głąb skóry.

ILE ZABIEGÓW JEST POTRZEBNYCH DO UZYSKANIA POŻĄDANEGO EFEKTU?

Ilość zabiegów ustalana indywidualnie, uzależniona od obszarów (wielkości) przebarwień i czasu trwania zabiegu

JAKIE SĄ WSKAZANIA DO ZABIEGU?

• Przebarwienia naskórka
• Piegi
• Plamy
• Znamiona Beckera

JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU?

Współistnienie podejrzanych zmian skórnych na obszarze terapii.

Leczenie rumienia

Leczenie rumienia za pomocą lasera polega na zamykaniu dużych naczyń krwionośnych znajdujących się głęboko pod powierzchnią skóry.

Trądzik różowaty najczęściej obserwuje się u osób po 30 roku życia – zmiany nim spowodowane pojawiają się najczęściej w okolicach twarzy i dekoltu. Jeśli leczenie rumienia nie zostanie podjęte odpowiednio wcześnie, rumień utrwala się i pogłębia, prowadząc do trwałego poszerzania się naczyń krwionośnych, a w końcowym etapie do powstawania krost i grudek, przypominających te towarzyszące trądzikowi młodzieńczemu. Poza zamykaniem głębokich naczyń krwionośnych, światło lasera kosmetycznego używanego w leczeniu rumienia ma właściwości bakteriobójcze, co dodatkowo zwiększa skuteczność redukcji rumienia. Efekty laseroterapii są zauważalne już po pierwszym zabiegu. Normalnym objawem po zabiegu jest lekkie zaczerwienienie, możliwe jest też pojawienie się obrzęku utrzymującego się do 48 h. Poza tymi objawami zabiegi nie wymagają rezygnacji z codziennej aktywności.

 

ILE ZABIEGÓW JEST POTRZEBNYCH DO UZYSKANIA POŻĄDANEGO EFEKTU?

Aby leczyć rumień naczyniowy niezbędne jest wykonanie od 1 do 4 zabiegów w zależności od potrzeby. W przypadku trądziku różowatego niezbędne są 3-5 co 4-6 tygodni.

JAKIE SĄ WSKAZANIA DO ZABIEGU?

• Pacjenci ze zdiagnozowanym rozległym rumieniem naczyniowym,
• Trądzik różowaty

JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU?

Współistnienie podejrzanych zmian skórnych na obszarze terapii

Terapia falami akustycznymi

Urządzenie służy do terapii falami akustycznymi. Niezwykle silne impulsy dźwiękowe (oscylacyjne fale akustyczne) rozchodzą się po ciele i wywołują wibracje w tkance łącznej, pomagając w ten sposób uzyskać gładką skórę, czyli usunąć celulit. Jest to potwierdzona naukowo nowatorska technologia, która naprawdę działa!

To urządzenie służy do terapii falami akustycznymi. Jest to najskuteczniejsza metoda walki z trudnym cellulitem (nawet III stopnia) i miejscową tkanką tłuszczową.
Niezwykle silne impulsy dźwiękowe (oscylacyjne fale akustyczne) rozchodzą się po ciele i wywołują wibracje w tkance łącznej, pomagając w ten sposób uzyskać gładką skórę, czyli usunąć celulit. Jest to potwierdzona naukowo nowatorska technologia, która naprawdę działa!

TECHNOLOGIA

Impulsy akustyczne wytwarzają wibracje w tkance łącznej powodując jej naprzemienne mechaniczne rozciąganie i relaksację. Tkanka łączna odzyskuje elastyczność poprzez restrukturyzację komórek. Zabieg ten powoduje poprawę mikrocyrkulacji, poprawę metabolizmu na obszarze zabiegowym, eliminację złogów poprzez udrożnienie systemu limfatycznego oraz procesy: neokolagenezę – powstanie nowych zagęszczeń pasm kolagenu oraz neowaskularyzację – nowotworzenie naczyń włosowatych. Cellulit może mieć ogromny wpływ na wygląd i samopoczucie bez względu na stadium rozwoju. Wiele kobiet, dotkniętych tym zjawiskiem, cierpi z powodu wyglądu swoich nóg, a co za tym idzie, ich jakość życia ulega obniżeniu. Cellulit wiąże się z obniżeniem zdolności transportowej naczyń chłonnych. X-Wave BTL przyspiesza przepływ w tym układzie, stymuluje metabolizm i rozpad komórek tłuszczowych.

Przed zabiegiem: Powiększone komórki tłuszczowe są wypychane w kierunku powierzchni skóry, co daje efekt typowej skórki pomarańczowej. Pozbawione elastyczności pionowe włókna tkanki łącznej nie rozciągają się razem z tkanką tłuszczową, co sprawia, że skóra nabiera nieestetycznego wyglądu. Miejscowe krążenie krwi ulega znacznemu ograniczeniu.

W trakcie zabiegu: Do ciała wprowadza się oscylacyjne fale akustyczne. Tkanka łączna ulega rozluźnieniu, a elastyczność naskórka wzrasta. Krążenie krwi w tkankach znacząco się poprawia. Stymulowana jest produkcja kolagenu, co wzmacnia zarówno naskórek, jak i skórę właściwą.

Po zabiegu: Wynikiem działania fal akustycznych jest poprawa napięcia i przywrócenie naturalnej elastyczności skóry i tkanki łącznej, a co za tym idzie, widoczna i długotrwała poprawa wyglądu skóry.

PROCEDURA ZABIEGU

Elementem integralnym zabiegu jest przeprowadzenie z pacjentem przed rozpoczęciem procedury szczegółowego wywiadu i wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań. Kolejnym krokiem jest palpacyjna i wzrokowa ocena grubości tkanki tłuszczowej, w celu określenia stopnia zaawansowania cellulitu. Terapeuta rozpoczyna zabieg z wykorzystaniem fali akustycznej. Na leczone miejsce nakładany jest żel, w celu lepszego przewodzenia fal. Zabieg nie jest bolesny, jedynie w miejscach, gdzie cellulit jest bardzo zbity można odczuwać delikatny dyskomfort. Po zabiegu można wrócić do swoich codziennych zajęć. Skóra po zabiegu jest lekko zaczerwieniona, mogą pojawić się niewielkie siniaczki.

JAKICH EFEKTÓW MOŻNA OCZEKIWAĆ PO ZABIEGU?

Efekty terapii falą akustyczną widoczne są już po pierwszej wizycie! Już po pierwszym zabiegu zwiększa się elastyczność skóry oraz następuje redukcja cellulitu. Najlepsze efekty widać po 2-3 miesiącach od wykonania serii zabiegowej.

• Redukcja cellulitu
• Efekt komórkowy: stymulacja podziałów komórkowych, stymulacja produkcji cytokin komórkowych
• Wzrost naczyń krwionośnych w obrębie mięśni i ścięgien
• Poprawa mikrokrążenia i metabolizmu
• Rozpuszczanie zwapniałych fibroblastów
• Podtrzymywanie produkcji kolagenu
• Redukcja napięcia tkanek
• Wpływ przeciwbólowy

ILE ZABIEGÓW JEST POTRZEBNYCH DO UZYSKANIA POŻĄDANEGO EFEKTU?

Już po pierwszym zabiegu zwiększa się elastyczność skóry oraz następuje redukcja cellulitu. Aby uzyskać maksymalne efekty należy poddać się serii zabiegów od 4-6 wykonując je 2-3 razy w tygodniu, które sprawią, że skóra będzie jędrna i wygładzona, a cellulit zniknie.

JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU?

• Ciąża
• Laktacja (6 miesięcy)
• Rozrusznik serca, stymulator rytmu serca
• Stosowanie leków przeciwzakrzepowych
• Zapalenie żył i dróg limfatycznych
• Choroby układu sercowo-krążeniowego
• Choroba nowotworowa (w przeciągu 5 lat)
• Zmiany skórne i zapalne
• Stwardnienie rozsiane
• Niewydolność pracy wątroby i nerek
• Metalowe implanty, implanty ślimakowe na ścieżce przepływu prądu
• Epilepsja
• Menstruacja w dniu zabiegu (w przypadku zabiegu na brzuch)

Usuwanie owłosienia

Jedyny laser na świecie oferujący niezwykle szybkie zabiegi usuwania owłosienia z wysoką fluencją oraz zintegrowanym automatycznym system chłodzenia kontaktowego. Wiązką lasera steruje skaner, a nie operator. Dzięki temu aplikacja jest szybka i precyzyjna. Zaletą tej metody jest bezbolesność zabiegów przy jednoczesnej wysokiej skuteczności.

Laser pozwala pozbyć się niechcianych włosków (także jasnych!) bezboleśnie, skutecznie i szybko.
Epilacja jest uznawana za najbardziej skuteczną metodę na pozbycie się niepożądanego owłosienia. Podczas zabiegu energia emitowana przez laser jest pochłaniana przez barwnik znajdujący się w mieszku włosowym i powoduje jego zniszczenie.

TECHNOLOGIA

Nowe podejście do laserowego usuwania owłosienia w urządzeniu – w tym laserze wiązka światła jest w ruchu w trakcie aplikacji. Zaletą tej metody jest bezbolesność zabiegów przy jednoczesnej wysokiej skuteczności. Przesuwaniem wiązki steruje skaner, a nie operator. Dzięki temu jako jedyny na świecie laser diodowy oferuje niezwykle szybkie usuwanie włosów, nawet przy dużej powierzchni zabiegowej. Przykładowo zabieg epilacji nóg możemy wykonać już w 15-30 min. Wysoką skuteczność gwarantuje technologia linearnego skanowania i automatyczny dobór parametrów zabiegu do typu skóry i rodzaju włosów.

Dzięki kontaktowemu chłodzeniu skóry oraz inteligentnemu oprogramowaniu, daje gwarancję bezpiecznej i skutecznej epilacji zarówno w przypadku jaśniejszych, jak i ciemniejszych typów skóry. Co ważne, zabieg jest komfortowy i niemal bezbolesny.

JAKICH EFEKTÓW MOŻNA OCZEKIWAĆ PO ZABIEGU?

Czy są trwałe? Zwykle tak, choć może się zdarzyć, że po kilku latach część włosów odrośnie – zwykle jednak w takiej sytuacji wystarczy powtórzyć jeden raz zabieg, aby efekty były stałe!

ILE ZABIEGÓW JEST POTRZEBNYCH DO UZYSKANIA POŻĄDANEGO EFEKTU?

Laser działa tylko na włoski będące w fazie wzrostu (ok. 30%), dlatego zabieg trzeba powtórzyć zwykle ok. 3-4 razy dla pełnego efektu gładkiej skóry na danym obszarze.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU?

Najlepsze efekty daje zabieg wykonany na nieopalonej skórze – dlatego minimum przez 4-6 tygodni przed zabiegiem, a potem – pomiędzy kolejnymi powtórzeniami – unikaj opalania. To ważne także ze względu na bezpieczeństwo epilacji (energia lasera jest pochłaniana przez melaninę). Przez 2-3 tygodnie przed zabiegiem unikaj też zabiegów podrażniających skórę, np. peelingów. Nie powinnaś też stosować wosku ani depilatora – jedynie maszynkę do golenia. Dzień przed zabiegiem zrezygnuj z basenu czy sauny, aby nie wysuszać skóry – warto natomiast regularnie ją nawilżać, ponieważ przesuszona skóra jest bardziej narażona na „popalenie” laserem. Uważaj też na leki i zioła fotouczulające, a także kosmetyki na bazie witaminy A czy retinolu – mogą zwiększyć ryzyko podrażnień i przebarwień po laseroterapii. Do zabiegu skóra powinna być ogolona maszynką.

JAK PIELĘGNOWAĆ SKÓRĘ PO ZABIEGU?

Zaraz po epilacji skóra może być lekko podrażniona – w końcu doszło do „wypalenia” mieszków włosowych. Mogą nawet być widoczne ciemne kropeczki, które znikają („wykruszają się”) po ok. 12 godzinach. W tym czasie skórę należy mocno natłuszczać i smarować preparatami łagodzącymi. Przez kilka dni unikaj basenu i sauny, a przez 2 tygodnie – peelingów. Skórę mocno w tym czasie nawilżaj, bezwzględnie unikaj promieni UV. Na kolejny zabieg umów się po 8-12 tygodniach (wszystko zależy od tego, w jakim tempie odrastają ci włoski). Gdy zakończysz serię zabiegów (ok. 4-5 powtórzeń), odczekaj jeszcze 3-4 tygodnie, zanim wystawisz skórę na słońce. To właśnie z tego powodu jesień i zima są najlepszą porą na poddanie się epilacji laserowej – najłatwiej wtedy przestrzegać wszystkich zaleceń.

Leczenie nietrzymania Moczu

Najnowsze i najnowocześniejsze urządzenie do leczenia nietrzymania moczu. Wykorzystuje technologię fal w celu pobudzenia mięśni dna miednicy i przywrócenia kontroli nerwowo-mięśniowej. Kluczowa skuteczność opiera się na skoncentrowanej energii elektromagnetycznej, głębokiej penetracji i stymulacji całego obszaru dna miednicy. Jest to niezwykle silne skoncentrowane pole elektromagnetyczne.

To najnowsze i najnowocześniejsze urządzenie do leczenia inkontynencji, czyli leczenia nietrzymania moczu.
Urządzenie wykorzystuje technologię impulsów elektromagnetycznych w celu pobudzenia mięśni dna miednicy i przywrócenia kontroli nerwowo-mięśniowej. Kluczowa skuteczność opiera się na skoncentrowanej energii elektromagnetycznej, głębokiej penetracji i stymulacji całego obszaru dna miednicy. Jest to niezwykle silne skoncentrowane pole elektromagnetyczne. Wysoka intensywność tego pola pozwala na dotarcie odpowiednio zmodyfikowanej energii do mięśni w całym obszarze miednicy. Zabieg jest prosty i bezbolesny dla pacjentki. Wystarczy usiąść na specjalnie skonstruowanym do tego zabiegu fotelu, który połączony jest z aparatem. Podczas zabiegu odczuwalne jest przyjemne mrowienie i skurcze mięśni dna miednicy, które są niezwykle ważne w leczeniu tego typu zaburzeń zdrowotnych.

TECHNOLOGIA
Technologia umożliwia wygenerowanie supramaksymalnych impulsów elektromagnetycznych i utrzymanie ich przez kilka sekund. Dzięki temu w obszarze poddanemu zabiegowi doprowadzamy do skurczów mięśniowych. Skurcze te są niezależne od czynności mózgu i ukierunkowane bezpośrednio na nerwy obwodowe w obszarze dna miednicy. Zjawisko to prowadzi do skurczy supramaksymalnych, których nie można normalnie osiągnąć w wyniku świadomej czynności skurczowej (np. ćwiczeń mięśni Kegla). Kluczowe znaczenie dla skuteczności technologii ma stopniowy wzrost intensywności skupionej energii elektromagnetycznej oraz częstotliwość impulsów, co zapewnia wyjątkową intensywność skurczy. W trakcie 1 sesji wykonywane są tysiące supramaksymalnych skurczy. Ta metoda jest szczególnie ważna w przypadku, gdy pacjentki nie są w stanie wykonywać reedukacji mięśni dna miednicy z powodu ich osłabienia. Nasze urządzenie robi to za na pacjentkę w sposób pełni kontrolowany, powtarzalny, a co najważniejsze bezpieczny. Wystarczy tylko 4-6 30 minutowych sesji systemem, aby zapomnieć o uciążliwym problemie. Jest to pierwszy tak zaawansowany kontrolowalny system do leczenia nietrzymania moczu.